O nas

O nas

BGR_2029a grupa got

Centrum Ubezpieczeń Garbal to założona w 1996 r. multi-agencja pośrednictwa ubezpieczeniowego o ugruntowanej pozycji rynkowej. Szlachetne tradycje firmy rodzinnej spotykają się tu z nowoczesnym, dynamicznym i wysoce profesjonalnym podejściem do prowadzenia działalności.

Nasza misja

Misją Centrum Ubezpieczeń Garbal jest dostarczanie najlepszych ofert ubezpieczeniowych podmiotom indywidualnym oraz biznesowym - zarówno pod względem jakości, jak i obsługi klienta.

Centrum Ubezpieczeń Garbal CUG oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, odpowiedzialności cywilnej, zawodowe, ubezpieczenia specjalistyczne, gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia ochrony utraty zysku oraz ubezpieczenia na życie.

Z naszą pomocą ubezpieczysz samochód, mieszkanie, dom, firmę, życie, wykupisz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zawodowe, specjalistyczne, a także gwarancje ubezpieczeniowe.

Zespół

Zespół CUG to doświadczeni i otwarci eksperci w dziedzinie szeroko rozumianych ubezpieczeń i finansów. To nie tylko fachowcy, ale pasjonaci, pracujący z zaangażowaniem i energią, dzięki której nasza firma systematycznie buduje swoją konkurencyjność. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wspólnie z Tobą znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie - zawsze chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu!

Partnerzy

Oferując rozwiązania ubezpieczeniowe wybieramy produkty spośród szerokiej gamy naszych partnerów. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz korzystną ofertę.

Gother
PZU
Warta
HDI
Hestia
MTU
You can drive
Generali
Inter Ubezpieczenia
Uniqa
Allizanz
Compensa
Axa
Proama
Tuz
InterRisk
Link 4
Generali Agro
Leadenhall
Reso